KONTAKTAI
Alytaus turizmo
informacijos centras, VšĮ

S. Dariaus ir S. Girėno g. 1,
LT-62137, ALYTUS
Tel.: +370 315 52010,
Faksas +370 315 51982
info@alytus-tourism.lt
Įmonės kodas 149994436

Darbo laikas:
Sezono metu VI - VIII mėn.
I - V 9.00 - 18.00
VI 9.00 - 15.00
VII 10.00 - 15.00
Ne sezono metu IX - V mėn.
I-IV 8.00 - 17.00
V 8.00 - 16.00
Bendraukime:

My status

facebok

Naujienos

2017-01-24 - Alytaus turizmo informacijos centras pristatė karšto turizmo naujoves tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2017

Alytaus turizmo informacijos centras sausio 20-22 d. dalyvavo tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2017. ADVENTUR – vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą. Šiemetinės parodos tema buvo „Paragauk pasaulio, paragauk Lietuvos“, parodos akcentas – piliakalniai. Mūsų krašto piliakalnių didingai praeičiai daug dėmesio skyrė ir Alytaus turizmo informacijos centras,  Alytaus krašto stende pristatęs miesto ir rajono turizmo naujoves. Lankytojai aktyviai domėjosi, ką galima pamatyti, paragauti, kur pramogauti, poilsiauti ir kaip smagiai bei turiningai praleisti laiką mūsų krašte. Sustoti prie stendo viliojo ir Alytaus krašto skanumynai, kuriais buvo vaišinami parodos lankytojai. Kartu su turizmo informacijos centru parodoje dalyvavo Alytaus kraštotyros muziejus, pristatęs edukacines programas: „Į darbą neskubėdamas, į karčemą pasibėgėdamas“ ir  „Pasėjau grikį“ – lankytojams siūlė ragauti grikinės babkos. Nėrė viduramžių kario žiedinius marškinius. Punios, kuri yra 2017 m. mažoji Lietuvos kultūros sostinė, bendruomenė ne vieną viliojo smetonišku pyragu ir kvietė ne tik apsilankyti vyksiančiuose renginiuose, bet ir susipažinti su Panemunės dzūko pirkioje organizuojamomis kulinarinio paveldo programomis, paskanauti  dzūkiškų bandų ar razavų blynų, kartu su gidu aplankyti Punios istorines vietas ir piliakalnį. Pivašiūnų amatų centras, kviesdamas apsilankyti Pivašiūnuose ir išmokti gaminti dzūkišką bulvinę bandą ar kitus patiekalus, išbandyti amatus, vaišino obuolių  pyragu ir mielai dalinosi jo receptu. Nuotykių parkas „Tarzanija“ kvietė pramogauti bei sodyboje „Dzūkijos dvaras“ poilsiauti ir skanauti dzūkiškus patiekalus. AB „Alita“ pristatė pažintinę programą ir parodos lankytojams suteikė galimybę degustuoti gaminamus gėrimus. Kaimo turizmo sodyba „Avilys“ neatsigynė smagurių, kurie skanavo medaus pyragą, šaukšteliais kabino medų ir žadėjo apsilankyti sodyboje rengiamose medaus edukacinėse programose.
Paroda vyko Vilniuje, LITEXPO parodų ir kongresų centre. Joje dalyvavo 320 dalyvių iš 27 pasaulio šalių. Parodoje apsilankė  24 787 lankytojai. Lankytojui buvo įdomu „keliauti“ po Lietuvos regionus, čia pat išbandyti aktyvaus laisvalaikio naujas galimybes, sužinoti užsienio kelionių populiariausias kryptis, išgirsti keliautojų patarimų, išmokti jų originalių kelioninių receptų. Pasibaigus parodai norime nuoširdžiai padėkoti visiems, darniai dirbusiems Alytaus krašto stende ir kvietusiems pažinti mūsų kraštą giliau ir plačiau.
 

Alytaus turizmo informacijos centro informacija