KONTAKTAI
Alytaus turizmo
informacijos centras, VšĮ

S. Dariaus ir S. Girėno g. 1,
LT-62137, ALYTUS
Tel.: +370 315 52010,
Faksas +370 315 51982
info@alytus-tourism.lt
Įmonės kodas 149994436

Darbo laikas:
Sezono metu VI - VIII mėn.
I - V 9.00 - 18.00
VI 9.00 - 15.00
VII 10.00 - 15.00
Ne sezono metu IX - V mėn.
I-IV 8.00 - 17.00
V 8.00 - 16.00
Bendraukime:

My status

facebok

NaujienosGeguzes 22  2.jpg
Poezijos pavasaris Alytuje
 
Vasara visa jėga beldžiasi į duris ir prašosi įleidžiama, tačiau gamta turi savo ritmą ir jo nepakeisi. Sodai jau nužydėjo, vėjas žiedlapius jau seniai nupūtė, tačiau inkiluose dar girdimas varnėnų jauniklių krebždėjimas ir su kirminu snape parlėkusių tėvų raginimai jiems lįst laukan. Vasarai dar teks truputėlį lukterti, nes į Alytų atkeliauja „Poezijos pavasaris".
Plačiau
Geguzes 31.jpg
Gegužės 31 d. 17.30 val. kviečiame į patyriminį 5 km pasivaikščiojimą ,,5 stichijos‘‘
 
Įkūnydami savyje penkias stichijas – orą, žemę, vandenį, ugnį ir eterį – mėginsime sugrįžti į gamtą ne tik fiziškai joje būdami, bet ir ją pajusdami, įsisąmonindami kaip savastį. Žygio metu sąmoningai kreipsime žvilgsnį vidun, į savo gelmes, kuriose slypi kupina stiprybės ir išminties mūsų esmė.
Plačiau
Geguzes 19  2.jpg
Mes – tai Jūs!“ – karinė šventė jau šį šeštadienį Alytuje
 
„Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena – viena reikšmingiausių krašto apsaugos sistemos minėtinų dienų. Esant šiandieninei Lietuvos saugumo situacijai kaip niekada reikalinga stipri kariuomenė, o visuomenės pasitikėjimas ir palaikymas yra vienas svarbiausių ginklų, jis suteikia kariuomenei drąsos ir ryžto", – sako krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, dalyvausiantis karinėje šventėje jau šį šeštadienį gegužės 19 d. Alytuje.
Plačiau
Gegužės 19.jpg
Alytaus kraštotyros muziejus kviečia į Muziejų naktį
 
Alytaus kraštotyros muziejus jau vienuoliktą kartą kviečia miestiečius ir svečius aplankyti muziejų naktį. Šiemet muziejų nakties metu bus galima išvysti alytiškių dramos studijos „Taškas" spektaklį „Atžalynas", Kauno šokių studijos RED pasirodymą. Gros Alytaus jaunimo grupė „Jazz do it" ir svečiai „Vos vos trio".
Plačiau
Geguzes 20.jpg
Kviečiame į pėsčiųjų žygį Adolfo Ramanausko-Vanago 100-osioms gimimo metinėms paminėti!
 
Žygis vyks gegužės 20 d. unikaliame Punios šile. Žygio ilgis 12 km. Žygio pradžia 10 val. Punios girininkijoje, Panemuninkų km., Alytaus raj. Savo transportu iki girininkijos galima vykti taip: iš Naujosios gatvės (130 magistralė) prie Gulbynės ežeriuko sukame į dešinę ir važiuojame tiesiai 11 km. Nemuno gatve – pramonininkų žiedas, Žaunieriškiai, Praniūnai, Panemuninkai – iki pat kelio pabaigos. Čia paliekame mašinas ir toliau keliaujame pėstute.
Plačiau
1.jpg
Alytaus kraštas pristatytas Baltarusijoje
 
Balandžio 4-7 dienomis Alytaus turizmo informacijos centras dalyvavo 21-ojoje tarptautinėje pavasarinėje turizmo paslaugų parodoje „Otdyh 2018“, kuri vyko nacionaliniame parodų centre „Belexpo“ Minske. Tai spalvingas, ryškus ir nuotaikingas renginys, kuriame buvo platinama informacija apie keliones, turizmo paslaugas, apgyvendinimą, aktyvų poilsį bei maršrutus.
Plačiau
Paskelbti konkurso „100 suvenyrų Lietuvos šimtmečiui“ nugalėtojai
 
Alytaus rajono vietos veiklos grupė susumavo komisijos ir facebook „patiktukus“ (kurie virto balais) ir paskelbė nugalėtojus.
Plačiau
VTD.png
Atkreipiame dėmesį: tobulinama kempingų klasifikacijos sistema
 
Turizmo departamentas informuoja, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliojo kempingų klasifikavimo kriterijų pakeitimai. Jie įtvirtino minimalius reikalavimus kempingams.
Plačiau
atkurtailietuvai100-horizontalus-logo-tamsus-spalvotas-rgb_(1).png
Skelbiamas konkursas „100 suvenyrų Lietuvos šimtmečiui“
 
Likus mažiau kaip šimtui dienų iki Lietuvos šimtmečio, Alytaus rajono vietos veiklos grupė, Alytaus turizmo informacijos centras, Pivašiūnų amatų centras skelbia turistinių suvenyrų gamybos konkursą „100 suvenyrų Lietuvos šimtmečiui“.
Plačiau
Paroda Varšuvoje.jpg
Lapkričio 23-25 d. Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyko 25-oji tarptautinė turizmo paroda „TT Warzawa 2017“, kurioje pristatytas ir Alytaus kraštas
 
Lapkričio 21-22 dienomis Balstogėje ir LR ambasadoje Varšuvoje vykusiose kontaktų mugėse Lenkijos turizmo verslo bei žiniasklaidos atstovams pristatytos Alytaus krašto turizmo galimybės. Lietuvos Respublikos ambasadorius Lenkijos Respublikoje Šarūnas Adomavičius pasidžiaugė, kad kasmet Lenkijos turistų skaičius Lietuvoje auga, atrandamos vis naujos kryptys.
Plačiau