KONTAKTAI
Alytaus turizmo
informacijos centras, VšĮ

S. Dariaus ir S. Girėno g. 1,
LT-62137, ALYTUS
Tel.: +370 315 52010,
Faksas +370 315 51982
info@alytus-tourism.lt
Įmonės kodas 149994436

Darbo laikas:
Sezono metu VI - VIII mėn.
I - V 9.00 - 18.00
VI 9.00 - 15.00
VII 10.00 - 15.00
Ne sezono metu IX - V mėn.
I-IV 8.00 - 17.00
V 8.00 - 16.00
Bendraukime:

My status

facebok

Vaikamstarzanija-6.jpg
 
„Tarzanija“ yra didžiausias nuotykių parkas ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione, parkas yra įsikūręs net 13 hektarų plote vaizdingoje vietoje ant Nemuno kranto, Alytaus rajone, netoli Radžiūnų piliakalnio (nuo Alytaus 2 km pėsčiomis, nuo miesto centro automobiliu - 7 km).
Plačiau
Siauliu Avilys.jpg
 
Lėlių teatre „Aitvaras“ vaikai gali pamatyti ne tik spektaklius, bet ir sudalyvauti edukacinėje programoje, kurios metu galės susipažinti su lėlių teatro specifika, lėlių technikomis, pasigaminti lėlę ar pirštininę lėlę ir sužinoti jos valdymo ypatumus.
Plačiau
Anzelmo Matucio muziejus1.jpg
 
Muziejus veikia name, kuriame ilgus metus gyveno, kūrė savo aplinką ir eilėraščius vaikams poetas, mokytojas, keliautojas ir gamtos mylėtojas Anzelmas Matutis. Daugybė muziejaus eksponatų byloja apie rašytojo gyvenimą, kūrybą ir asmenybę. Muziejuje galima sužinoti ką, kaip, kuo rašė Anzelmas Matutis ir ką veikė, kai nerašė. Taip pat edukacinėje programoje vaikai sužinos kas miške dalina grybus, kaip atsirado Drevinukas, išmoks pinti lietuviškas tautines juosteles Edukacinės programos skirtos vaikams nuo 5 metų.
Plačiau
ekskursija.jpg
 
Alytaus turizmo informacijos centre galima užsakyti ekskursijas vaikams, kurių metu galima susipažinti su Alytaus miestu bei jo apylinkėmis.
Plačiau
kutis.jpg
 
Naujai atsidariusiame vaiko ir mamos dienos centre „Kutis“ yra laukiami ne tik vaikai, bet ir jų tėvai. Centre yra žaidimų ir laisvalaikio kambarys, vaikučių klubas, mamyčių klubas ir šeimos pastogė, pramogos vaikams ir suaugusiems. Puiki vieta rengti vaikų šventes.
Plačiau
Jaunimo parkas1.jpg
 
Jaunimo parkas. 1984 metais skulptorių grupė, vadovaujama N. Nasvyčio ir Alytaus vyriausiojo dailininko A. Stankevičiaus, sukūrė pirmąją Lietuvoje metalo plastikos skulptūrų kompoziciją, savo ryškiomis spalvomis suteikiančią savitą veidą Jaunimo parkui, turinčią tiek dekoratyvinę, tiek funkcionalią paskirtis. Skulptūros kviečia jomis gėrėtis, lavinti estetinį skonį, ugdyti fantaziją, o vaikus - dar ir žaisti.
Plačiau
Krastotyros muziejus.jpg
 
Alytaus mieste ir rajone vaikai gali sudalyvauti įvairiose edukacinėse programose.
Plačiau
Zuvinto e. (1).jpg
 
Žuvinto biosfero rezervato lankytojų centre vaikai gali sužinoti, kokios gyvūnų rušys gyvena rezervate, kaip atsiranda ir išnyksta ežerai, formuojasi pelkės. Lankytojų centre yra organizuojamos ekskursijos.
Plačiau
Mazylio studija 2.jpg
 
„Mažylio studija“ - jauki ir išskirtinė švenčių ir laisvalaikio studija vaikučiams ir jų tėveliams Alytaus miesto centre. Studijoje galima švęsti gimtadienius, krikštynas bei kitas privačias šventes, užsisakyti nuotaikingų personažų ir veidukų piešimo programas, išsinuomoti vaikiškus kostiumus ar atvykti smagiai praleisti laisvalaikį.
Plačiau
2934207_orig.jpg
 
Smagi pramoga vaikams gimtadienio, krikštynų ar kitų švenčių metu! Nuomojami batutai yra skirti įvairaus amžiaus vaikams.
Plačiau