KONTAKTAI
Alytaus turizmo
informacijos centras, VšĮ

S. Dariaus ir S. Girėno g. 1,
LT-62137, ALYTUS
Tel.: +370 315 52010,
Faksas +370 315 51982
info@alytus-tourism.lt
Įmonės kodas 149994436

Darbo laikas:
Sezono metu VI - VIII mėn.
I - V 9.00 - 18.00
VI 9.00 - 15.00
VII 10.00 - 15.00
Ne sezono metu IX - V mėn.
I-IV 8.00 - 17.00
V 8.00 - 16.00
Bendraukime:


facebok

Nuotykių parkas „Tarzanija“

Nuotykių parkas TARZANIJA įsikūręs vaizdingoje vietoje ant Nemuno kranto, Alytaus rajone, netoli Radžiūnų piliakalnio (nuo Alytaus 2 km pėsčiomis, nuo miesto centro automobiliu - 7 km).
Parke rasite 7 skirtingo sudėtingumo trasas suaugusiems ir paaugliams ir vieną specialią trasą vaikams nuo 3 iki 7 m. Čia galėsite ramiai palikti pačius mažiausius karstytis ir laipioti be papildomų apsaugų, kadangi visa trasa įrengta su elastingais tinklais, kad mažyliai neiškristų ir nesusižeistų. Taip pat, prisitvirtinę trosu, galėsite išbandyti skrydį per Nemuną ir atgal.
TARZANIJA kviečia visus mėgstančius aktyvų ir pasyvų poilsį aplankyti nuotykių parką ir pasigėrėti įspūdingo grožio kraštovaizdžiu ant Nemuno kranto, apsupto pušynų, paslaptingų skardžių, senovę menančių medžių. Jūsų laukia daugybė įspūdžių ir adrenalino parke bei poilsis pavėsinėse (su staliukais ir laužavietėmis) įrengtose ant Nemuno kranto. Šiltą dieną galėsite išsimaudyti Nemune.

 

Pramogos:

 

Pašėlę kalneliai. Nuotykių parke įrengtos net keturios skirtingos trasos skirtos tiek žiemą tiek vasarą leistis nuo kalno specialiuose ratuose su nepakeičiamu pagalbininku liftu.
Pirmoji – lengviausioji – trasa skirta pradedantiesiems ir mažiesiems mūsų svečiams, antroji – šiek tiek sudėtingesnė ir greitesnė – nuotykių ieškotojams, trečioji – ypač greito nusileidimo trasa - drąsiesiems adrenalino mėgėjams, o paskutinę –sudėtingiausią įspūdingo greičio, laisvo kritimo trasą su tramplinu įveikti pasiryžta ne visi ekstremalai.


Laisvo kritimo sūpynės - Mirties skardis. Laisvo kritimo sūpynės- įrengtos ant skardžio, iškelia žmogų į maždaug 30 metrų aukštį ir leidžia pajusti beveik 12 m laisvo kritimo. Toliau, priklausomai nuo žmogaus svorio, sūpynės iš inercijos linguos dar 5-8 minutes.


Tiras. Tai puikus šansas ne tik išmėginti akies taiklumą, bet ir identiškus tikriems, tačiau visiškai saugius specialius ginklus.

 

Jodinėjimas žirgais ir poniu. Puikiai treniruoti žirgai tinka ir tiems, kurie pirmą kartą sės ant žirgo, ir tiems, kuriems jojimas jau tapęs pomėgiu. Vaikams džiaugsmo suteiks pasijodinėjimas poniu. Jus lydės patyręs instruktorius, kuris, ne tik padės, bet ir papasakos apie žirgus ir atsakys į Jūsų pateiktus klausimus.

 

Fotosesija su žirgais gamtos prieglobstyje suteiks Jums daug puikių įspūdžių, kuriuos galėsite užfiksuotus nuotraukose atsiminti ilgai bei kartu pasidžiaugti su kitais.

 

Mobili pirtis. Tai puikus sprendimas atšvęsti mergvakarius, bernvakarius, gimtadienius, ir daug kitų įvairiausių švenčių nuotykių parke TARZANIJA. Vienu metu pirtyje patogiai gali kaitintis iki 8 žmonių.

 

Batutas - tai smagi pramoga, kuriuo galite džiaugtis kiekvienas. Juk taip linksma ir spontaniška. Linksmybės ant batuto gali tapti šauniausia pramoga.

 

Skrydžiai oro balionu. Pramogos trukmė apie 3 val., tai puiki proga pasigrožėti stulbinančiais peizažais, kurie atsiveria padangėje. Po skrydžio vyksta įšventinimo ceremonija, kurios metu ne tik gausite oreivio diplomą, bet ir skraidančio TARZANO titulą!

 

Šoninio slydimo kartodromas. Pirmasis Rytų Europoje bei Baltijos šalyse šoninio slydimo kartodromas. Trasoje (150 m) adrenalino mėgėjai lenktyniaus elektriniais, ekologiškais kartingais. Darbo laikas: I-VII: 11.00-22.00.

 

Raftingas - vieną šauniausių vasaros pramogų. Kelionė prasideda nuotykių parke ir tęsis 3 val. Maršruto pabaigoje, Alytaus miesto apylinkėse, Jus pasitiks draugiškas Tarzanijos personalas.

 

Baidarių nuoma.

 

Nakvynė palapinėse.

 

Įmonės ar savo šventė pavėsinėse (su staliukais ir laužavietėmis) ant Nemuno kranto.

 

Nemokamai daug pramogų. Visus mėgstančius pramogas, norinčius žaisti futbolą, tinklinį, kvadratą, dartus ar žaisti kitokius Jūsų sugalvotus žaidimus galite įgyvendinti čia, nemokamai. Sportas ir puikus laiko leidimas su draugais garantuotas.

 

Kavinė.

 

Alytaus turizmo informacijos centre galima įsigyti nuotykių parko TARZANIJA dovanų kuponus.

 

Nuotykių parko TARZANIJA darbo laikas.
PRAMOGŲ PAKETŲ ĮKAINIAI

 
Kaip rasti TARZANIJĄ?

 

Adresas Radžiūnų g. 33, Radžiūnų k., Alytaus sen., Alytaus r.
Telefonas (ai) +370 671 80 500
El. paštas info@tarzanija.lt
Interneto svetainė http://www.tarzanija.lt/