KONTAKTAI
Alytaus turizmo
informacijos centras, VšĮ

S. Dariaus ir S. Girėno g. 1,
LT-62137, ALYTUS
Tel.: +370 315 52010,
Faksas +370 315 51982
info@alytus-tourism.lt
Įmonės kodas 149994436

Darbo laikas:
Sezono metu VI - VIII mėn.
I - V 9.00 - 18.00
VI 9.00 - 15.00
VII 10.00 - 15.00
Ne sezono metu IX - V mėn.
I-IV 8.00 - 17.00
V 8.00 - 16.00
Bendraukime:


facebok

Laisvalaikis su daile

Alytaus dailiųjų amatų mokykloje vyksta keturių meno krypčių kūrybinės dirbtuvėlės suaugusiems. Dirbtuves veda savo srities žinovai, kurie jaukiose, neįpareigojančiose ADAM erdvėse padės visiems norintiems ne tik atskleisti savo sugebėjimus, išbandyti unikalias kūrybos technikas, bet ir tobulinti jau turimus įgūdžius.

 

Keramikos dirbtuvėlėse laukiami visi norintys savo rankomis pasigaminti molinių darbelių namams, dovanoms, ar tiesiog po dienos rūpesčių dvasiškai pailsėti jaukioje kūrybinėje aplinkoje.
Čia, jūs galėsite: išmokti elementarių keramikos meno įgūdžių, įvairių keramikos meno technikų, įgyvendin¬ti savo sumanymus molyje; galėsite rankomis nulipdyti indą savo virtuvei ar dovanai; atsiskleisti kūrybiškai.
Užsiėmimas vyksta 2 - 2,5 val. Susidarius ne mažiau 5 asmenų grupei, galime tartis dėl užsiėmimo pravedimo po darbo ar švenčių dienomis.

Tapyba ant šilko
Piešimas ant šilko - tai menas, poilsis, gydymas ir meditacija...
Kviečiame visus, norinčius patirti šilko ir švelnios, išlaisvintos kūrybos paslaptį. Tapyba ant plonyčio, švytinčio, natūralaus audinio pilna paslapčių, kaip ir pati šilko istorija, apipinta pasakojimais ir legendomis... Per užsiėmimą susipažinsite su šilko dekoravimo subtilybėmis ir sukursite pirmąjį šilką savo namams.
Užsiėmimas vyksta 2 - 2,5 val. Užsiėmimai vyksta jums patogiu metu.
Susidarius ne mažiau 5 asmenų grupei, galime tartis dėl užsiėmimo pravedimo po darbo ar švenčių dienomis.

Vilnos vėlimas
Vilnos vėlimas atrastas jau seniai, tačiau iki šių laikų ši vėlimo technika nėra užmiršta. Tai viena seniausių neaustinių medžiagos formų, kuriai pasigaminti nereikia naudoti jokių rišamųjų elementų, tik mechaninio darbo, karščio ir vandens. Ir rezultatas garantuotas-tvirtas vilnos pluoštas.
Užsiėmimo metu galėsite pasirinkti tradicinį vilnos vėlimą karštu vandeniu ir muilu arba veltinio vėlimą specialia adata.
Nors tai atrodo taip paprasta, bet patys velti daiktai pribloškia ne vieną. Ateikite įsitikinti, kad ir Jūs tai galite ir pasigaminsite unikalių veltų dirbinių, papuošalų ir aksesuarų.
Užsiėmimas vyksta 2 - 2,5 val. Užsiėmimai vyksta jums patogiu metu. Susidarius ne mažiau 5 asmenų grupei, galime tartis dėl užsiėmimo pravedimo po darbo ar švenčių dienomis.

Pynimas iš vytelių
Pinti darbeliai spinduliuoja ypatingą atmosferą, malonų medžio kvapą. Medis priartina žmogų prie gamtos, prie senovinių lietuvių liaudies tradicijų, išmoko pajusti grožį Pynimo darbai ugdo dėmesį darbo kokybei, darbštumą ir kūrybiškumą.
Pynimas nereikalauja didelės fizinės jėgos, bet būtina pirštais pajusti, kaip vytelę išlankstyti, norint, jog ji atgultų į savo vietą ir gražiai atrodytų. Patyrusių mokytojų rankose karklo vytelė ir šiaudas lyg burtų lazdelė: gimsta baldai, krepšiai, indai. Prie tokio amato malonu vien prisiliesti.
Užsiėmimas vyksta 2 - 2,5 val. Užsiėmimai vyksta jums patogiu metu. Susidarius ne mažiau 5 asmenų grupei, galime tartis dėl užsiėmimo pravedimo po darbo ar švenčių dienomis.

Tapyba ant indų
Sukurkite unikalų, savo rankomis dekoruotą indą,kurį padovanosite sau ar savo draugams.
Viršglazūrinio piešimo pamokos metu galėsite išbandyti stalo indų dekoravimą spalvota glazūra, eksperimentuoti bei išreikšti netikėčiausias Jūsų idėjas.
Dekoravimui naudojamos nekenksmingos bešvinės glazūros. Indai išdegami 1000°C-1250°C temperatūroje, iš jų galima valgyti, plauti indaplovėje.

 

Alytaus dailiųjų amatų mokykla

Adresas S. Dariaus ir S. Girėno g. 27, Alytus
Telefonas (ai) +370 315 51032
El. paštas amatai@amatai.lt
Interneto svetainė http://www.amatai.lt/