KONTAKTAI
Alytaus turizmo
informacijos centras, VšĮ

S. Dariaus ir S. Girėno g. 1,
LT-62137, ALYTUS
Tel.: +370 315 52010,
Faksas +370 315 51982
info@alytus-tourism.lt
Įmonės kodas 149994436

Darbo laikas:
Sezono metu VI - VIII mėn.
I - V 9.00 - 18.00
VI 9.00 - 15.00
VII 10.00 - 15.00
Ne sezono metu IX - V mėn.
I-IV 8.00 - 17.00
V 8.00 - 16.00
Bendraukime:

My status

facebok

Rodyti objektus esančius: Alytaus mieste Alytaus rajone Visus

Kaimo turizmasIMG_0103.JPG
 
Kaimo turizmo sodyba „Atesys“ įsikūrusi vienkiemyje, netoli Simno, greta Atesio ežero. Sodyboje įrengta krepšinio-tinklinio aikštelė, tiltas į ežerą, vaikų žaidimų aikštelė, laužavietė, šašlykinė. Galima paplaukioti keturviečiu vandens dviračiu, medine valtimi. maloniai praleisti laiką kaitinantis pirtyje. Čia laukiami svečiai, norintys ne tik aktyviai praleisti laiką, tačiau ir ramiai pailsėti.
Plačiau
avilys-1.jpg
 
Kaimo turizmo sodyba „Avilys“ įsikūrusi netoli Nemuno upės ir nuotykių parko „Tarzanija“. Sodyboje rengiami bitininkystės tema edukaciniai užsiėmimai.
Plačiau
burlinge-1.jpg
 
Kaimo turizmo sodyba „Burlingė“ įkurta Metelių regioniniame parke ant Dusios ežero kranto. Sodyba tinka ramiam poilsiui ir pramogų ieškantiems poilsiautojams, ypač mėgstantiems buriuoti.
Plačiau
butrimiskiai.jpg
 
Butrimiškių ranča įsikūrusi labai patogioje vietoje, prie pat miesto - 3 km nuo Alytaus, Ūdrijos link. Tai ideali vieta šeimos ir darbo šventėms, suvažiavimams, konferencijoms, stovykloms. Kviečiame į „Butrimiškių rančą" ištisus metus.
Plačiau
DSC_0124.JPG
 
Kaimo turizmo sodyba „CBlandas“, įsikūrusi netoli Neveiglo ežero Daugų seniūnijoje. Sodyboje yra 2 pastatai, kuriuose gali ilsėtis iki 30 žmonių, šventės metu - iki 40. Puiki vieta ilsėtis, maudytis, švęsti ir pramogauti.
Plačiau
Daug geliu.jpg
 
Sodyba „Daug gėlių“ įsikūrusi ant Daugų (Didžiulio) ežero kranto, Dvarčėnų kaime. Nameliuose gali ilsėtis šeimos su vaikais ar draugų kompanijos.
Plačiau
Doskoniu sodyba.jpg
 
„Doškonių sodyba“ įsikūrusi Doškonių kaime, ant vaizdingo Daugų (Didžiulio) ežero kranto. Sodyboje įrengta krepšinio, tinklinio, futbolo aikštelės, vaikų žaidimų aikštelė. Puiki vieta tiek poilsiui, tiek ir šventėms.
Plačiau
AAA_0490.jpg
 
Apgyvendinamų pastatų skaičius: 1 Bendras vietų skaičius: 78. Bendras kambarių skaičius: 24 numeriai (numeryje yra du kambariai svetainė ir miegamas, WC mazgas su dušu numerio dydis nuo 44 - 50 m2 TV ir šaldytuvas).
Plačiau
Dvarcenu ezero krantas.jpg
 
Sodyba įsikūrusi ant Didžiulio (Daugų) ežero kranto, apie 2 km nuo Daugų, Dvarčėnų kaime. Sodyboje yra pirtis, vaikų žaidimų aikštelė. Laukiami svečiai mėgstantys ramų ir pasyvų poilsį.
Plačiau
Dzūkijos dvaras.jpg
 
Namų šiluma, gyvos dvaro tradicijos, kvapą gniaužiantis Nemuno slėnis ir elegantiškas kasdienis gyvenimas - Dzūkijos dvaro svetingumo dalelės. „Dzūkijos dvaras“ - originali erdvė ne tik poilsiui, bet ir verslo susitikimams, įvairiems renginiams ir konferencijoms. „Dzūkijos dvare“ rasite ne tik jaukią vietą poilsiui, bet ir gardžiai vakarienei ar pietums, galėsite pajodinėti žirgais ar poni, pažaisti paplūdimio tinklinį.
Plačiau
ranca-1.jpg
 
Kaimo turizmo sodyba Genutės ranča įsikūrusi ant Ilgio ežero kranto, netoli pagrindinio kelio Alytus - Merkinė - Druskininkai. Geras privažiavimas iki pat sodybos. Ši vieta tinkama pobūviams, renginiams, seminarams rengti bei bei švęsti šeimos šventes. Sodybos teritorijoje galima pasistatyti iki 50 palapinių.
Plačiau
genutes-2.jpg
 
Genutės sodyba įsikūrusi gyvenvietėje, netoli vandens telkinio. Pritaikyta šeimyniniam poilsiui su mažais vaikais (iki 6 m.) bei paaugliais, aktyviam poilsiui, šeimos ir kolektyvo šventėms, verslo renginiams organizuoti.
Plačiau
gilutis-1.jpg
 
Kaimo turizmo sodyba "Giluitis" įsikūrusi vienkiemyje, netoli Simno miestelio, vaizdingame Giluičio ežero pusiasalyje. Sodyboje įrengta krepšinio - tinklinio aikštelė, tiltas į ežerą, vaikų žaidimų aikštelė, laužavietė, šašlykinė.
Plačiau
Ymilsa.jpg
 
Gražioje, ramioje Raižių miestelio pašonėje, įsikūrusi kaimo turizmo sodyba „Ymilsa“ kviečia Jus švęsti vestuves, gimtadienius, krikštynas ir kitas šventes, organizuoti mokymus, konferencijas, įmonių renginius. Jauki salė, patogūs kambariai, didelė teritorija, nameliai su atskirais miegamaisiais ir virtuve, pirtis – viskas sukurta Jūsų nepamirštamoms akimirkoms.
Plačiau
kupinai-1.jpg
 
Kupinų kaimo turizmo sodyba įsikūrusi ramioje, gražioje ir lengvai pasiekiamoje plentu vietoje, Mikalavo kaime. Čia galima ne tik ramiai pailsėti, bet ir švęsti gimtadienius ar kitas šventes.
Plačiau
819563772.jpg
 
Kaimo turizmo sodyba „Meilės laiptai“ yra įsikūrusi vienkiemyje. Sodyboje įrengta vaikų žaidimų aikštelė, laužavietė, šašlykinė, galima atsivežti gyvūnus. Puiki vieta ir ramiam poilsiui, ir šeimos šventėms švęsti.
Plačiau
metelyte-1.jpg
 
Metelytės kaimo turizmo sodyba įsikūrusi vienkiemyje prie Dusios ežero. Jauki sodybos aplinka suteiks galimybę puikiai praleisti laisvalaikį, mėgaujantis ramybe vaizdingame kraštovaizdyje, pažymėti šeimos šventes.
Plačiau
pas-algirda-1.jpg
 
Kaimo turizmo sodyba „Pas Algirdą" įsikūrusi ant Gailinto ežero kranto. Sodyboje ramu, tyras oras, vaizdingas kraštovaizdis. Sodyboje yra vienas didelis namas - 60 žmonių, du mažesni - po 6 žmones kiekviename ir namas su pirtimi ir sale, kuriame gali nakvoti 20 žmonių.
Plačiau
pas-gandrus-1.jpg
 
Sodyboje „Pas gandrus“ trys atskiri pastatai: Didysis namas (didžioji salė (40-50 vietų), pirtis, baseinas, virtuvė, trys dideli miegamieji, kuriuose yra 6 miegamos vietos, galimos papildomos lovos, 2 WC)
Plačiau
pas-roberta-1.jpg
 
Kaimo turizmo sodyba "Pas Robertą" įsikūrė 2006 m. gražioje vietoje prie Gailinto ežero. Sodyboje yra didelė salė, skirta konferencijoms, šeimos ar draugų šventėms, pobūviams.
Plačiau
Po uosiu.jpg
 
Kaimo turizmo sodyba „Po Uosiu“ įsikūrusi vienkiemyje. Sodyba skirta ramiam ir pasyviam šeimyniniam poilsiui. Puiki vieta pasislėpti nuo miesto šurmulio. Sodyboje yra tvenkinys, už 500 m teka Nemunas, 30 vietų salė ir didelė terasa, lauko židinys, laužavietė, iešmai, pavėsinė, kubilas. Virtuvėje yra visi būtiniausi reikmenys, todėl galima gyventi ir rengti šeimos bei kolektyvo šventes.
Plačiau
radzeviciai-1.jpg
 
Radzevičių kaimo turizmo sodyba yra gražioje vietoje, tarp Gailinto ir Galintėnų ežerų, tinkanti ramiam ir aktyviam poilsiui, šeimyniniam poilsiui su paaugliais, ar kolektyvo šventes rengti.
Plačiau
DSCF8096.jpg
 
„Ramunės sodyba“ įsikūrusi puikiame Dzūkijos kampelyje apsuptame miškų ir pievų. Netoli yra  Merkinės piramidė, Panaros bendruomenės namai, Nemunaitis su vingiuotu
Plačiau
remeikiu-2.jpg
 
Remeikių sodyba įsikūrusi vienkiemyje, netoli vandens telkinio. Pritaikyta šeimyniniam poilsiui su mažais vaikais (iki 6 m.) bei paaugliais, aktyviam poilsiui, šeimynos ir kolektyvo šventėms, verslo renginiams organizuoti.
Plačiau
202363_299672080130716_200903715_o.jpg
 
Kaimo turizmo sodyba „Sauliaus vila“ yra įsikūrusi vienkiemyje. Tai puiki vieta šeimos ir kolektyvo šventėms organizuoti. Sodyboje įrengta 50 vietų
Plačiau
rackauskas-1.jpg
 
Simno sodyba – sodyba įsikūrusi 23 km už Alytaus, netoli Simno ežero, pačiame Simno pakraštyje.
Plačiau
DSC06795.JPG
 
Stasio Slavinsko kaimo turizmo sodyba įsikūrusi prie miško ant Gailinto ežero kranto. Nuomojamos 2 salės (didesnė ir mažesnė), pirtis, namelis arba visa sodyba.
Plačiau
7 34.jpg
 
„Šiaudinė sodyba“ įsikūrusi ant Svetaus ežero kranto. Sodyba pastatyta pagal senovinių namų statybos technologiją - iš šiaudų ir molio. Tai
Plačiau
CKY-001.jpg
 
Vaidos kaimo turizmo sodyba įsikūrusi šalia Suvingio ežero kranto Dvarčėnų kaime. 50 metrų nuo vandens stovinčiuose keturiuose nameliuose gali ilsėtis šeimos su vaikais ar draugų kompanijos. Viename name yra 6 miegamos vietos, virtuvė sujungta su svetaine, yra židinys, erdvi terasa, iš kurios atsiveria nuostabi ežero panorama. Nameliuose įrengtos virtuvės su visais namų apyvokos reikmenimis, dušai, WC. Yra valtis, tinklinio aikštelė, kepsninė.
Plačiau
viktorija-1.jpg
 
Viktorijos kaimo turizmo sodybos šeimininkai kviečia į sodybą įsikūrusią vienkiemyje, gražioje vietoje prie miško, 15 km nuo Alytaus, 400 m nuo magistralės Alytus - Pivašiūnai - Vilnius.
Plačiau
Vila Adrija.jpg
 
„Vila Adrija“ įsikūrusi šalia tvenkinio.   Apgyvendinamų pastatų skaičius: 4 Bendras vietų skaičius: 100 Bendras kambarių skaičius: 15 Papildomos paslaugos: yra 120 vietų pobūvių salė. Pramogos:
Plačiau
vilius-1.jpg
 
Viliaus Vaicekausko kaimo turizmo sodyba įsikūrusi vienkiemyje prie Gailinto ežero, miškingoje, gražioje vietoje. Aplink yra daug kitų ežerų. 3 km iki parduotuvės Makniūnuose.
Plačiau
Žygutis.JPG
 
Kaimo turizmo sodyboje „Žygutis“ įrengta pobūvių salė talpinanti iki 80 žmonių. Yra atskiras pirties namelis iki 20 žmonių.   Apgyvendinamų pastatų skaičius:
Plačiau
saulakalnis-1.jpg
 
„Saulakalnis" - tai erdvūs ir jaukūs dviviečiai ir keturviečiai kambariai, šiuolaikiškai įrengta salė, kurioje galima rengti įvairias šventes, organizuoti konferencijas, seminarus. Sodyba yra 4 km nuo Alytaus, pakeliui važiuojant į Punios šilą. Asfaltuotas kelias iki pat sodybos!
Plačiau